Dėl medicininių paslaugų neįgaliesiems ir sergantiems lėtinėmis ligomis

Mes, neįgalieji ir turintys lėtinių ligų, šiuo metu esame visiškai ignoruojami, izoliuojami nuo visuomenės, vadinami rizikos grupe. Nors karantino sąlygos yra švelninamos, pradedamos daryti planinės operacijos, mums jos neprieinamos, motyvuojant tik tuo, kad sergame lėtinėmis ligomis, vartojame vaistus. Kitaip sakant, mes paliekami tyliai mirti. Nuo pat karantino pradžios mes negauname taip būtinos medicininės pagalbos: neatliekami tyrimai, nedaromos būtinos operacijos, nekonsultuojami specialistų, nevykdoma reabilitacija. Mes ,,gydomi” tik telefonu.

Vyriausybė, taip elgdamasi su neįgaliaisiais ir sergančiais letinėmis ligomis, pirmiausia pažeidžia Lietuvos Respublikos Konstitucijos 53 straipsnį, kuriame teigiama, kad Valstybė rūpinasi žmogaus sveikata ir laiduoja medicininę pagalbą bei paslaugas susirgus.

Be to, visiškai ignoruojami Neįgaliųjų teisių Konvencijos (kurią pasirašiusi ir Lietuvos Respublika) 4, 10, 11, 15, 25 ir 26 straipsniai.

Tad reikalaujame nedelsiant pradėti teikti medicinines paslaugas (tyrimai, operacijos, reabilitacija), nesidangstant tariamu rūpesčiu rizikos grupe. Tai ne rūpestis, tai yra GENOCIDAS. 

 

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Jūratė to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...