Dėl Laisvės premijos skyrimo prof. Vytautui Lansbergiui

     Manau, kad niekas kitas šiandieninėje Lietuvoje nėra tiek nusipelnęs Laisvei, kaip prof. V. Landsbergis. Lietuvos Respublikos Seimo nariai turi atminti, kad jie tik šios dienos politikai, ne vienas jų garsėjantys neaiškiomis nuostatomis, neaiškiais darbo tikslais Seime. Jei jie pakankamai protingi, turėtų suvokti, kad prof. Vytautas Landsbergis jau įsirašė į Lietuvos istoriją šalia Vinco Kudirkos, Jono Basanavičiaus... taigi, jų, Seimo narių, spyriojimasis, siekis sumenkinti šią asmenybę - apgailėtini ir juokingi. Premijos neskyrimas tik dar labiau išryškina prof. Vytauto Landsbergio įtaką, reikšmę, kurios, pasirodo,  taip bijo kai kurie seimūnai. Jų baimė, jų nenoras pripažinti realijas tik rodo, kas jie tokie.

    Visai nesvarbu, ar Laisvės premija ateityje bus skirta, ar ne. Bet kokiu atveju prof. Vytautas Lansdsbergis išliks viena didžiausių asmenybių Lietuvos istorijoje.


Algimantas Antanas Kubiliūnas    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas, aš patvirtinu Algimantas Antanas Kubiliūnas perduoti mano parašą tiems, kas turi galią spręsti šią problemą.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...

Facebook