Dėl Kultūros Ministerijos viceministrės p. Dainos Urbanavičienės atstatydinimo

Paaiškėjus, kad p. Daina Urbanavičienė, eidama Lietuvos Kultūros Tarybos pirmininkės pareigas pasirašė sprendimą /Lapkričio 24d. - Nr Nr.1LKT-151/1.2/ , kuriuo skiriama kompensacija  už  Lietuvai priešiškų , su Rusijos ir Baltarusijos propagandos sistema  bendradarbiaujančių atlikėjų F.Kirkorovo ir Šafutinskio koncertų nukėlimą - 30651,50 eurų suma, prašytume Kultūros ministrą atleisti p. Dainą Urbanavičienę iš Viceministrės pareigų.

Tokiu poelgiu - pasirašydama sprendimą remti Lietuvai priešiškų politizuotų propagandistų pasirodymus - p. Daina Urbanavičienė parodė savo cinišką požiūrį į Lietuvos scenos menininkus ir į meno bendruomenę apskritai,  taip pat tai liudija jos negebėjimą priimti svarbių sprendimų nestandartinėse situacijose, toks aukštos pareigūnės  sprendimas rodo nekompetenciją ir kelia abejonių dėl p. Dainos Urbanavičienės reputacijos.

Mūsų manymu - dėl tokio poelgio p. Daina Urbanavičienė taip pat prarado kultūros bendruomenės pasitikėjimą. Todėl , mūsų manymu , ji negali eiti atsakingų Kultūros Ministerijos Viceministrės pareigų.

 

139399074_10222728792001675_1927051695350802171_n.jpg


Artūras Šlipavičius, Nepriklausoma Meno Lyga    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Artūras Šlipavičius, Nepriklausoma Meno Lyga to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )