Dėl Kultūros Ministerijos viceministrės p. Dainos Urbanavičienės atstatydinimo

Paaiškėjus, kad p. Daina Urbanavičienė, eidama Lietuvos Kultūros Tarybos pirmininkės pareigas pasirašė sprendimą /Lapkričio 24d. - Nr Nr.1LKT-151/1.2/ , kuriuo skiriama kompensacija  už  Lietuvai priešiškų , su Rusijos ir Baltarusijos propagandos sistema  bendradarbiaujančių atlikėjų F.Kirkorovo ir Šafutinskio koncertų nukėlimą - 30651,50 eurų suma, prašytume Kultūros ministrą atleisti p. Dainą Urbanavičienę iš Viceministrės pareigų.

Tokiu poelgiu - pasirašydama sprendimą remti Lietuvai priešiškų politizuotų propagandistų pasirodymus - p. Daina Urbanavičienė parodė savo cinišką požiūrį į Lietuvos scenos menininkus ir į meno bendruomenę apskritai,  taip pat tai liudija jos negebėjimą priimti svarbių sprendimų nestandartinėse situacijose, toks aukštos pareigūnės  sprendimas rodo nekompetenciją ir kelia abejonių dėl p. Dainos Urbanavičienės reputacijos.

Mūsų manymu - dėl tokio poelgio p. Daina Urbanavičienė taip pat prarado kultūros bendruomenės pasitikėjimą. Todėl , mūsų manymu , ji negali eiti atsakingų Kultūros Ministerijos Viceministrės pareigų.

 

139399074_10222728792001675_1927051695350802171_n.jpg


Artūras Šlipavičius, Nepriklausoma Meno Lyga    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas, aš patvirtinu Artūras Šlipavičius, Nepriklausoma Meno Lyga perduoti mano parašą tiems, kas turi galią spręsti šią problemą.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...