Dėl kelio Grigiškės - Valai - Vosyliukai - Rykantai apšvietimo

Trakų rajono Valų ir Vosyliukų kaimų bendruomenė "Kaimynai"

Registracijos adresas: Kaimynų g. 4, Valų km., Trakų raj.

Tel.: 8-685 85085, el.p. bendruomenekaimynai@gmail.com

 

 

Vilniaus miesto savivaldybei

Trakų rajono savivaldybei

 

 

P E T I C I J A

Trakų raj.

2015-09-29

 

 

               Mes, žemiau pasirašę, Vilniaus m. Trakų Vokės sodų, Trakų rajono Valų, Vosyliukų, Stirnių, Semeniukų ir aplinkinių kaimų gyventojai (toliau - Gyventojai), prašome Jūsų skirti lėšų ir įrengti apšvietimą kelyje Grigiškės - Valai - Vosyliukai - Rykantai (toliau - Kelias).

         Šiuo metu yra atliekami baigiamieji kelio Grigiškės - Valai, ties Trakų Vokės sodais, platinimo darbai, taip pat jau yra eksploatuojamas kelias Grigiškės - Valai. 

                Kelyje Grigiškės - Valai - Vosyliukai - Rykantai nuolat vaikšto pėstieji, važinėja dviratininkai, vyksta intensyvus automobilių srautas. Kadangi kelio plotis visose atkarpose neviršija 5 metrų, tamsiuoju paros metu keli automobiliai prasilenkia šiame kelyje, tačiau pėstieji ir dviratininkai yra priversti trauktis nuo važiuojamosios dalies. Kelias yra labai vingiuotas, todėl, net ir važiuojant mažesniu nei leistina greičiu, tamsiu paros metu padidėja tikimybė partrenkti pėsčiąjį ar dviratininką.

                 Prašome Jūsų savivaldybės, bendradarbiaujant su kita savivaldybe, įrengti apšvietimą šiame kelyje, kuriuo naudojasi beveik 4000 gyventojų.


Bendruomenė Kaimynai    Susisiekti su peticijos autoriumi