Šalin rankas nuo Frank Zappa skvero

Pastaruoju metu Vilniuje sparčiai mažėja žaliųjų erdvių. Dėl agresyvios miesto valdžios politikos miesto žaliosios erdvės sparčiai naikinamos tankinant užstatymus, vystant abejotinos vertės architektūrinius projektus. Štai ir dabar - paaiškėjus Centro poliklinikos priestato konkurso nugalėtojams - architekto Audriaus Ambraso projektas kuris paskelbtas laimėtoju - užstato ir sunaikina dar vieną žaliąją erdvę - pagal šį projektą numatyta sunaikinti skverą kuriame dabar stovi Frank Zappa paminklas / skulptorius prof. Konstantinas Bogdanas, architektas Valdas Ozarinskas/ Pagal šį projektą siūloma  brutaliai, ir agresyviai užstatyti  ne tik skverą, bet sunaikinti ir žaliąją veją prieš polikliniką, sunaikinti  medžius ir vilniečių pamėgtą viešąją erdvę.  Numatoma paminklą Frank Zappa iškelti į jam svetimą erdvę - kardinaliai priešingą paminklo kūrėjų sumanymams.

Todėl reikalaujame stabdyti poliklinikos priestato projekto vystymo procedūras, koreguoti Centro poliklinikos priestato projektą taip, kad būtų išsaugotas Frank Zappa skveras ir paminklas Frank Zappa , kuris yra tapęs Vilniaus legenda , nebūtų judinamas iš esamos vietos.


Saulius Paukštys    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Saulius Paukštys to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

We will not display your email address publicly online.

We will not display your email address publicly online.Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...