Dėl TĖVŲ dalyvavimo formuojant IKIMOKYKLINIŲ/MOKYKLINIŲ ugdymo įstaigų SVEIKOS MITYBOS MENIU

LR Sveikatos apsaugos ministerijai

LR Švietimo ir Mokslo ministerijai

LR Seimui

LR Prezidentei    

 

 DĖL TĖVŲ DALYVAVIMO FORMUOJANT IKIMOKYKLINIŲ/MOKYKLINIŲ UGDYMO ĮSTAIGŲ SVEIKOS MITYBOS MENIU

 

Mes, šią peticiją pasirašiusieji, R E I K A L A U J A M E:    

 

  • Sprendžiant IKIMOKYKLINIO IR MOKYKLINIO amžiaus vaikų mitybos klausimus suteikti teisę lygiateisiškai dalyvauti vaikų TĖVŲ/GLOBĖJŲ deleguotiems atstovams.

  • Rengiant Pavyzdinių ikimokyklinių/mokyklinių vaikų ugdymo įstaigų perspektyvinių valgiaraščių ir patiekalų receptūrų rinkinį, atsižvelgti ne į vieno gydytojo-dietologo rekomendacijas bei nuomonę, o ir į šios srities licenzijuotų gydytojų-dietistų grupės, sudarytos iš Sveikatos apsaugos ministerijos bei tėvų/globėjų pasirinktų licenzijuotų gydytojų-dietologų, rekomendacijas.

  • Suteikti teisę lygiateisiškai dalyvauti, vaikų TĖVŲ/GLOBĖJŲ deleguotiems atstovams, renkant maisto tiekėją.

  • TĖVAMS/GLOBĖJAMS ar jų atstovams pateikti viešai informaciją, pagrindinius kriterijus bei sąlygas, renkantis maisto tiekėją kiekvienoje ugdymo įstaigoje.

  • Renkant maisto tiekėjus, pagrindinis atrankos kriterijus - SVEIKA MITYBA, o ne mažiausią kainą, pasiūlęs konkurso dalyvis.

  • Atsakingai domėtis ir remtis naujausiais moksliniais tyrimais, bei kitų valstybių pavyzdžiu, sprendžiant mūsų šalies IKIMOKYKLINIO IR MOKYKLINIO amžiaus vaikų mitybos klausimus.    

 

P R I E Š T A R A U J A M E esamai IKIMOKYKLINIO IR MOKYKLINIO amžiaus vaikų maitinimo sistemai, kurios pagrindinis tikslas mažiausia kaina, o ne vaikų sveika mityba. R E I K A L A U J A M E, kad  būtų atsižvelgta į tėvų pasiūlymus bei pageidavimus.  

S I Ū L O M E su TĖVAIS/GLOBĖJAIS ar jų atstovais, atvirai diskutuoti apie jų vaikų sveikos mitybos formavimą ugdymo įstaigose, skirti dėmesio ir atsižvelgti į naujausius mokslinius tyrimus, TĖVAMS/GLOBĖJAMS sudaryti galimybę pilnateisiškai dalyvauti visame vaikų mitybos sudarymo procese.

 

 

Plačiau apie šią peticiją ir iniciatyvą skaitykite čia https://www.facebook.com/pages/Man-r%C5%ABpi-k%C4%85-valgo-mano-vaikas-o-tau/432676190236738


Justina Valionė, Dominyka Dumčiūtė    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas, aš patvirtinu Justina Valionė, Dominyka Dumčiūtė perduoti mano parašą tiems, kas turi galią spręsti šią problemą.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...

Facebook