Protestuokime prieš LK atsargos karininkų ir jų šeimų genocidą

Lietuvoje vyksta neregėtas dalykas. Parduodami KAM sistemos pavaldume buvę pastatai, kuriuose legaliai ir teisėtai gyvena karininkai tarnavę Lietuvos Valstybei ir dėl sveikatos buklės ar suėjus pensijiniam amžiui išėję į atsargą. Tokius sandorius atlieka VĮ ,,Turto bankas" galimai susitaręs slapta su turtingais Lietuvos verslininkais ar atskirais asmenimis. Nesigailima net mažų vaikų, kurie kartu gyvena . Visi į gatvę prie konteinerio. Tai grubus ESŽT pažeidimas. Grubiai pažeidžiama ir LR Konstitucija. Lietuvos teisėsauga visiškai negina nekaltų žmonių interesų ir visada linkusi atstovauti turtingo verslininko pusę. Tai reiškia , kad Lietuvoje teisingumas neegzistuoja.  Kas apgins Lietuvos Piliečius , Lietuvos Karininkus ir tuo pačiu Lietuvos Valstybę jeigu ne Mes patys. Masiškai dalyvaukime pasirašant šią peticiją. 


Česlovas Kasperavičius    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Česlovas Kasperavičius to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...