Peticija STOP kelio ženklo pašalinimui Tilžės gatvės geležinkelio pervažoje. Klaipėda
Sveiki visi Klaipėdos miesto ir rajono gyventojai, kam atsibodo stovėti spustyse Tilžės gatvės pervažoje. Pasirašom kad nuimtu STOP ženkla. Pervaža yra reguliuojama ir tas STOP ženklas tik sudaro kamsčius o ypač rytais ir vakarais.
Susisiekti su autoriumi
Redaguokite savo parašus
Ar jūs negavote patvirtinimo laiško, arba norite ištrinti savo parašą?
Redaguokite savo parašusDalinkitės šia peticija
Padėkite šiai peticijai gauti daugiau parašų.
Sumokėta reklama
| Prisijunkite norėdami valdyti šią peticiją. |
Pokyčiai neįvyksta išliekant tyliems.
Šios paticijos autorius nepakluso ir ėmėsi veiksmų. Ar jūs pasielgsite taip pat?
Kitos peticijos, kurios galėtų jus sudominti
Mes suteikiame nemokamą elektroninių peticijų talpinimą. Kurkite profesinalias elektronines peticijas naudodamiesi mūsų efektyviomis paslaugomis. Mūsų peticijos yra kiekvieną dieną minimos žiniasklaidoje, todėl peticijų kūrimas yra puikus būdas atkreipti visuomenės ir sprendimus priimančių pareigūnų dėmesį.