Dėl olimpinių žaidynių transliavimo per nacionalinę televiziją LRT HD

2016 m. Rio olimpiados transliacijos įrodė, jog komercinės televizijos nepajėgios tinkamai ir kokybiškai transliuoti didžiausio ir svarbiausio sporto renginio pasaulyje. Buvo daug nusiskundimų dėl transliacijų kokybės bei kai kurių sporto šakų komentavimo. Kadangi nacionalinio transliuotojo tikslai yra puoselėti nacionalinę kultūrą, tautinę savigarbą, stiprinti tautos tapatybę, bei sieka tapti organizacija, pasižyminčia  išskirtine programų kokybe tai tik toks transliuotojas turi transliuoti olimpiadas. Jeigu LRT rado lėšų ir sugebejo transliuoti futbolo čempionatą, kuriame nedalyvavo nei vienas lietuvis, tai transliuoti olimpiadas, kuriose dalyvauja dešimtys lietuvių tiesiog privalo.

Mes už tai, kad pradedant nuo 2018m. Pjongčango ir 2020m. Tokijo olimpinės žaidinės būtų tranliuojamos per LRT HD (HD formatu), kad krepšinio komentatorius būtų atrinktas visuomenės apklausos būdu.

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas, aš patvirtinu Arnas perduoti mano parašą tiems, kas turi galią spręsti šią problemą.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...

Facebook