Dėl olimpinių žaidynių transliavimo per nacionalinę televiziją LRT HD

2016 m. Rio olimpiados transliacijos įrodė, jog komercinės televizijos nepajėgios tinkamai ir kokybiškai transliuoti didžiausio ir svarbiausio sporto renginio pasaulyje. Buvo daug nusiskundimų dėl transliacijų kokybės bei kai kurių sporto šakų komentavimo. Kadangi nacionalinio transliuotojo tikslai yra puoselėti nacionalinę kultūrą, tautinę savigarbą, stiprinti tautos tapatybę, bei sieka tapti organizacija, pasižyminčia  išskirtine programų kokybe tai tik toks transliuotojas turi transliuoti olimpiadas. Jeigu LRT rado lėšų ir sugebejo transliuoti futbolo čempionatą, kuriame nedalyvavo nei vienas lietuvis, tai transliuoti olimpiadas, kuriose dalyvauja dešimtys lietuvių tiesiog privalo.

Mes už tai, kad pradedant nuo 2018m. Pjongčango ir 2020m. Tokijo olimpinės žaidinės būtų tranliuojamos per LRT HD (HD formatu), kad krepšinio komentatorius būtų atrinktas visuomenės apklausos būdu.

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Arnas to hand over my signature to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. To ensure you receive our emails, please add info@peticijos.com to your address book or safe senders list.
Sumokėta reklama

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...

Facebook