Ne Uefa Čempionų Lygos pašalinimui TV3 Sport kanale!

Kreipiamės į Lietuvos Respublikos Seimą, prašydami atkreipti dėmesį į Viaplay televizijos elgesį su žiūrovais. TV3 Sport kanale, kuris ir taip yra mokamas, buvo visiškai atimta galimybė stebėti svarbiausią futbolo klubų turnyrą Uefa Čempionų lygą. Seniau TV3 Sport (anksčiau vadintas Viasat Sport Baltic) buvo vienintelis Viaplay sporto kanalas, kuris atimdavo teisę nemokamai stebėti sportą ir priversdavo pirkti šį kanalą, nes net Žalgirio rungtynės buvo nukeltos į jį. Tačiau dabar Viaplay sugalvojo dar labiau užsidirbti ir Čempionų lygą nukėlė į naujesnę ir brangesnę savo versiją. Be to, tai internetinė, o ne per televizorių rodoma televizija ir ne visi klientai galėtų ją stebėti, nes net ne visi naujausi televizoriai gali transliuoti rungtynes internetu. Labai svarbu užtikrinti žiūrovų teises ir kontroliuoti viaplay kanalo veiklą, kad bent svarbiausios sporto varžybos būtų transliuojamos ir rodomos per televizorių. Dėl jų mokamą kanalą prieš kelis metus pirkę žmonės privalo turėti teisę matyti bent čempionų lygą, o brangesnę versiją net ne visi galėtų stebėti. Be to, galbūt po kelių metų atsiras dar naujesnė Viaplay versija ir svarbiausi mačai bus perkelti į ją...


Lietuvos Respublikos Seimas    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Lietuvos Respublikos Seimas to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )