Prieš privalomą karinę tarnybą

Quoted post


Svečias

#10

2015-05-16 12:27

Aš pasirašiau peticiją, nes esu pacifistė iš esmės, besąlygiškai. Man pacifizmas nėra tik sąvoka einanti lygiagrečiai su karo sąvoka. Pacifizmas yra labiau gyvenimo būdas, kai į  santykius su žmonėmis, netobula visuomene, netobula kultūra žvelgi pacifistiškai, tarsi iš šono, suprasdams, kad žmonės patys sau susikuria problemas dėl egoizmo, egoistinių siekių, puikybės. Taip yra tiek žmonių santykių, tiek valstybių santykių lygmenyje galiojanti tiesa. Manau, kad daugeliui, skaitančiui šį komentarą tai yra pakankamai aišku ir suprantama. Kodėl reikėtų prisidėti prie šios karo propagandos? kodėl reikėtų versti pacifistą jaunuolį eit karinę tarnybą? Jam to visai nereikia, tai juk eina prieš jo giliausius įsitikinimus ir vertybes...

Replies

Nulis
Svečias

#17 Re:

2015-05-22 18:12:03

#10: -  

 Gerai pasakyta. Galbut jei nebutu kariuomeniu - nebutu ir karo, as nzn to, bet butu geriau nei zudyt vieniem kitus aklai su melu prikimsta galva. Nenoriu ir nebusiu kareiveliu lentoi. Ne kariai laimi kara, o pinigai. O pas ka pinigai...? Nekariaukit svetimu karu. Geriau isvis nekariaukit, sveiko proto zmones neleidzia mirti kitiems del kazkokiu asmeniniu priezasciu.