Peticija dėl sovietinių skulptūrų pašalinimo nuo Žaliojo tilto

Quoted post


Svečias

#216 PS

2014-09-17 10:16

Jums Dalia taip jau prota pro-zombi-avo kad jum net paminklai trugdo? 

Galiu pasakyti kad jus (tiems kuriems trugdo tilto paminklai) esate balvonai, kadangi, dabartyne lietuvos politika skleidzia anti-rusu (rusofobijos) propaganda. Zmones tapo ant tiek silpno proto kad ka jum neparodytu per zinias jus daugiau nesiteiraujat kas viksta uz kadro. Jeigu jus nors kazkiek suprantote apie propaganda tai jus patys turetumet zinoti kad zodziai lietuvos ir vakaru ziniasklaiduose yra vartuojami tam kad jus paveikti galvoti rusofobiskai. Jus nepastebejote kad dabar tik negativios zinios apie rusija ir jos prezidenta? Kodel? nes amerikieciams trugdo rusai. ir Lietuva kaip papugos kartosim ka mums US propaganda sako nes mes Lietuviai esam "nepriklausami" ir "mastom patis uz save". 

Ar ne taip? jums pradejo visiems stumti kad va Rusija tuoj paims ir uzpuls Lietuva? Ir todel mums reikia daugiau pinigu deti i musu "kariuomene". O tai reiskia maziau pinigu mokykloms, sveikatos, infrastrukturai ir kitom socialiniom strukturom. Ir dar tai pliusas amerikieciams nes mes is ju pirksim tuos ginklus. Jus suprakit kad Rusai nera jusu priesininkai ir kaip kaiminai. O su kaiminais reikia gyventi draugiskai. Leiskit man uzduoti klausima kodel dabar rusams pririeks pulti Lietuva? 

Leiskit man priminti visiems kad amerika prasiskolinusi 17 trillionu doleriu, jo trillionu - su 12 nuliu. Ir mes norim laiziti sedyne saliai kuri negali ismoketi savo skolas. 

Lietuva tiek daug kraujo praliejo uz savo nepriklausomybe... tai kam mes atsilaisvine nuo sovietu Sajungos iskart atidavem savo nepriklausomybe iskart i dvi Sajungas? ES ir NATO? 

Tai mano brangieji atsiminkim savo istorija ir negriaukim jokiu paminklu :)

Replies

sirse

#230 Re: PS

2014-09-24 07:12:09

#216: - PS 

 Bent jau kol kas as nematau,kad Lietuvos draugyste su NATO ir EU.butu pavojinga Lietuvai,o stai

tamstos propaguojama Rusija Lietuvai pridare daug blogo,tremimai i sibira,uzpoliari,kalinimai lageriuose,kalejimuose Lietuvos patrijotu,zudimai Lietuvos partizanu...tai tik mazas priminimas to ka rusai "gero"padare Lietuvai.Jei pageidausite pokalbi galima testi.