Peticija dėl sovietinių skulptūrų pašalinimo nuo Žaliojo tilto


Svečias

#226

2014-09-22 06:00

Palaikau iniciatyvą, kad sovietinių okupantų reliktai būtų nugabenti į Grūto parką.

Svečias

#227

2014-09-22 10:28

Labai ...labai...jau laikas sitam komunizmo palikimui pult i neries dugna. Jau koktu nuo kalbu, kad neva, labai cia mums reikalingas sitas "menas".

Svečias

#228 Re: Re:

2014-09-22 16:33

#29: Donatas Bakanas - Re:  

 Aš irgi keiku tos kareivus rusu kure kariavo zuvo.nes ateme is manes vergus kure butu man vergave,nes esu vokicu kilmes,nes  ipratusos buti vergais,tai gerau pagalvokit kas gerau.


Svečias

#229

2014-09-24 02:14

Ne tik šį "meno kūrinį" reikia išmesti į šiukšlyną, bet ir eilę kitų. Jei jau niekaip Valstybė neįstengia visiškai atsikratyti komunistinio palikimo, bet perkelia tuos "paminklus" į parką (Grūto) (ne į šiukšlyną), reikia kad žmonės, kurie juos garbina, turėtų galimybę prieiti prie savo "dievukų" ir pabučiuoti į vieną vietą. Būkim humaniški.
sirse

#230 Re: PS

2014-09-24 07:12

#216: - PS 

 Bent jau kol kas as nematau,kad Lietuvos draugyste su NATO ir EU.butu pavojinga Lietuvai,o stai

tamstos propaguojama Rusija Lietuvai pridare daug blogo,tremimai i sibira,uzpoliari,kalinimai lageriuose,kalejimuose Lietuvos patrijotu,zudimai Lietuvos partizanu...tai tik mazas priminimas to ka rusai "gero"padare Lietuvai.Jei pageidausite pokalbi galima testi.


Svečias

#231 Re: Re: PS

2014-09-24 10:40

#230: sirse - Re: PS 

Dekui uz jusu diskusija. Viska ka jus isvarzdiojot viko tarp ~1944-1953 metais (Stalino laikais). Galiu pasakyti jum, kad dabartine Rusijos valdzia pripazista ir smerkia Stalina uz visus jo blogus dalykus (milionu zmoniu zudymus, tremimus, politinius persikiojimus ir t.t.). Nereikia nekesti tautos ir salies del vieno liderio. Ar mes dabar nekenciam Vokiecius uz Hitleri? Tai as prasiciau nenaudoti terminus kad "Rusija" ar "Rusai" zude ir tremde zmones i Sibira. Po Stalino mirties tuoj pat daugelis buvo paleisti is "Gulag"u.

Jeigu jus dabar matote mes kazkodel esame labai geri draugai su Vokieciais, tai kodel mes negalim buti draugais su dabartine Rusija? Ir ko as noreciau kad zmones atsimerktu savo akys ir pastebetu kaip vakaru propaganda veikia pries Rusija. Musu ziniasklaida skleidzia tik neigiamas zinias, plius, jos identiskos i JAV zinias, ir kyla klausimas kur musu reporteriai, ar jie tiesiog anglu-lietuviu kalbos vertejai? 

Kuom Rusija gali mum padeti? Visu pirma geresniai biznio sandoriais (pvz. "Mazeikiu Nafta" per "Yukos" laikotarpi buvo pilningiausi bendroves istorijoje). 

Ir mano manymu, LLA (Lietuvos Laisves Armija) kuri kariavo uz Lietuvos nepriklausomybe su Nacistais ir Stalinu dabar patys kariautu su NATO ir ES. Nes mes dabar nesame nepriklausomi. Mums NATO sako kiek reikia leisti pinigu i musu kariuomene, ES sako kokius istatymus reikia priimti. Na ar uz tai buvo verta kovoti?

Kretingiškis

#232 Re:

2014-09-25 14:04

#5: -  

 Ne istorija griaunama, bet sovietinės propagandos likučiai. Labai norėtųsi, kad ji būtų bent jau izoliuota. Nei vieta Putino ruporams laisvos nepriklausomos šalies centre.

Pagarbiai


Svečias

#233

2014-09-27 06:56

Nieko nėra gražaus šiose skulptūrose, tik kelia nemalonius prisiminimus

Svečias

#234

2014-09-28 18:36

Į Grūto parką.
Atpildas

#235 Re: pamastome

2014-09-28 18:46

#52: - pamastome 

 Kruvini okupantų kerzo batai riogso Lietuvos sostinėje ir taiYRA VISOS LIETUVOS REIKALAVIMAS JUOS NUDRĖBTI NUO POSTAMENTO okupantai ,koloborantai ir kolonistai NETURI TEISĖS AMSĖTI .Mums nereikia jokios apklausos .Mes ir mūsų tėvai PRISIEKĖ MES ŽUVUSIŲ IR LIKUSIŲ GYVŲ PRIESAIKĄ VIKDYSIME IR LIETUVOS GARBĘ APGINSIME

kaikaris

#236 Re: Re: Re: PS

2014-09-28 18:55

#231: - Re: Re: PS 

 žmogeliuk ,negi pats iki šiol sugebi tik maistą perdirbti ir Lietuvoje apie save dergti ,verčiau prašyk atleidimo tų kurie padėjo galvas kovoje prieš raudonuosius okupantus.

vanagas

#237 Re: Aš nepasirašysiu

2014-09-28 19:05

#156: - Aš nepasirašysiu 

 Tikiu ,kad nepasirašysi ,bet tuoj pasirašytum jei ateitu putlerio žmogeliukai ir paprašitu ištremti kaimyną į sibirą.Panašu ,kad buvote burokevičiaus ar paleckio šutvėje.viena iš baubų jūsų kopija.


Svečias

#238 Re: Re: Re: Re: PS

2014-09-29 08:55

#236: kaikaris - Re: Re: Re: PS 

Jeigu jus "zmogeliuk" nesuprantat esme mano sakyni tai cia ne mano beda. Jauciu jusu "nepriklausomybe" ant tiek jum akys uzpudrino kad nematote kur tikra nepriklausomybe. 

 

Tai va as pasitikslinsiu, tie jusu "sventi" kurie padejo galvas tikrai nedejo ju, kad atiduoti laisve europos biurokratams. 


Svečias

#239

2014-10-01 05:30

Ne tiktai Vilniuje turėtų griauti šituos okupantų paliktus metalo ar akmens gabalus. Visoje Lietuvoje turėtume tai daryti, pagaliau atsikratykim !!!!
Sėlis

#240 Sėlis

2014-10-01 07:26

Tokio peticijos reikia ne vien tilto balvonams, bet visoms sovietinėms "gerbiamoms" skulptūroms globaliai.


Svečias

#241

2014-10-01 11:45

Kiekvienas laikmetis palieka kazka.Jei kalbesime apie XIX a.Vilniu,tai kalbesime tik apie medinius neaukstus namus dabartinio senamiescio teritorijoje.Kodel nesiuloma nugriautyi visu dabartiniu?Sovietmetis yra okupacinis laikotarpis.Is jo turime blokiniu namu ne tik rajonus, bet ir miestus.Juk jie puikiai atspindi sovietmeti.Skulpturos turi tik sovietine atributika, ir jos l.deretu Gruto parke.Manau,kad Vilnius gali jas padovanoti sio parko savininkui.Dar patiko mintis- aptraukti skulpturas metaline tinkline tvorele, kuri dar geriau iliustruotu okupacini rezima.
Miskinis

#242 Re: Donatas

2014-10-01 12:46

#5: -  

 Man nemalonu ziureti i skulptura, kuri simbolizuoja mano seneliu zmogzudzius


Svečias

#243

2014-10-01 19:00

Skulptūros nereprezentuoja Lietuvos ir jos tikrųjų simbolių. Toks ir būtų komentaras.

Svečias

#244 Pijus Bacevičius

2014-10-01 22:54

Kas yra šalis (valstybė) jei ne ženklai? Ir kuomet jos tiltus TEBEpuošia penkiakampės žvaigždės ar "serp i molot" kyla natūralus klausimas, kokioje valstybėje mes gyvename? Nostalgikų komunizmo aušrai, kuri velnias žino kodėl taip niekada ir neišaušo?


Svečias

#245

2014-10-02 02:57

Sovietiniai laikai - ne tie, kuriais reikia didziuotis.

Svečias

#246

2014-10-02 05:34

Yra daugybė paminlų, kuriuos būtina pastatyti keliant visuomenės moralę, savęs vertinimą. Šios skulptūros yra priimtinos tik kelioms kartoms sovietmečiu gyvenusiems TSRS "piliečiams", gyvenusiems iki ir po šio laikotarpio tai yra nepriimtina ir turi būti kuo greičiau išvežta į tam skirtą edukacinę tikslinę ekspozicija, nors ir į Grūto parką.
lietuvis

#247 lietuvis

2014-10-02 06:04

grazios ir musu geras dienas menancios skulpturos turi stoveti ir puosti tilta. nemanau, kad reikia klausyti nesuprantanciu ir neissilavinusiu zmoniu rekavimu. jiems tik viska griauti, o nors ka tie reksniai yra pastate? lai stovi tos skulpturos, niekam jos nekliuna.


Svečias

#248

2014-10-02 07:26

Nereikia mums komunizmo liekanu

Svečias

#249

2014-10-02 07:27

Okupantu stabams Lietuvoje ne,nes jie primena tuos siaubingus okupacijos metus!

Svečias

#250

2014-10-02 09:16

Lietuvoje neturi likti nei vienos postsovietinių lavonų liekanos.