Del gyvunu vezimo Lietuvos gelezinkeliais


Svečias

/ #130 Re: =G=

2014-07-31 00:20

Visu pirma aš problemu neturiu, nes ir negaliu ju tureti. Mašinos vairuoti dar negaliu teisiškai, dirbti tikriausiai irgi nelabai, nes matote mokausi aš. Mašinos pirkti taip pat logiškai mastant nusipirkti negaleciau, nes man jos niekas neparduotu. Tad su savo nedarbingumais patylekite, nežinodami visos situacijos, jei patį kankina tokia problema, tai ir žiurekite saves, nes juk pats sakote, kad tai tik Jusu problemos. O Jusu palyginimas su jachta ir Kauno mariomis yra absurdiškas ir net nesulyginamas. Šuo ir jachta? Kažkaip net mastais sunku palyginti. Žmogus turi pilna teise judeti, net jei jis ir nepilnametis ir jei turi šunį. Matote tai yra atsakomybe - girdetas žodis? Jei kažka prisijaukinai, jei kažkuo rupiniesi, negali numesti tos gyvos butybes, vos iškilus sunkumams, net jei tuos sunkumus sukelia debiliški valstybes įstatymai. Kartais tas šuo buna 100 kartu labiau išaukletas ir tvarkingesnis nei 4 metu piplys žviegiantis per visa autobusa, metantis į žmones kukuruzus ar cipsus ir terliojantis visa salona savo cipsuotom rankom ir dar kojom spardantis kito asmens kedes atloša ar šlykšciai bekrizendamas tampo už plauku kitus žmones. O tuo metu motina žiuri bukai į veidrodeli ir dažosi lupas, net negalvodama ka nors tam vaikui pasakyti - juk matote jos vaikelis yra dievas, o ant kitu atsiprašant nusi*ikt.

O manyciau, kad LG nebutu taip sudetinga išskirti 1 vagona, ant kurio butu lipdukas, jog ten galima su šunimis. Tai informuotu ir kitus žmones, jog tenai gali važiuoti augintinis, tad jei jis jiems netrukdo lipa tenai, jei visgi žmogus alergiškas, ar nekencia gyvunu [kaip kad esate Jus] tegu sedasi i kita vagona. Nematau jokiu problemu. Juk yra šimtai žmoniu, kurie su mielu noru sestusi ten kur galima su gyvunais, ne karta tai teko patirti važiuojant visuomeniniu transportu, kai iš kito autobuso galo žmones ateina paglostyti šuns ar nors šalia atsisesti. Visgi kiti žmones turi platesni pasaulio suvokima ir kitokius pomegius [pvz šunu parodos] nei kad bukas kiurksojimas prie kompiuterio sedinti peticijose, kurios yra jiems visiškai neaktualios ir skaitant jos komentarus, kad tik apdirbti ka nors ir pasirodyti laba protingu su niekam nereikalingais pasiulymais ir išsidirbinejimais. Eikite ten kur esate naudingas, o ne ten kur skleidžiate savo nuodus.