Dėl vaikų pinigų skaičiavimo
Susisiekti su peticijos autoriumi
Ši diskusijų tema buvo automatiškai sukurta peticijos Dėl vaikų pinigų skaičiavimo.
|
Svečias |
#12016-06-29 19:57musu seimai tai aktualu |
|
| |
|
Marija Norvilaitė Šios peticijos autorius |
#22016-06-29 20:11Mūsu šeimai irgi, todel prasau kuo daugiau pasidalinti kad butu atkreiptas dėmesys, as auginu 3 vaikus ir vien už tai kad praejusiais metais gavau pasalpa seis metais mano 3 vaikai is valstybes megauna ne cento, nors ir neisnesa siais metais pinigai. ... ce konkretus jaunu seimu zlugdimas.... gavai centa atsistoti ir nuo valdzios kliuna taip kad pikta darosi.... |
|
| |
|
Svečias |
#3 As2016-06-29 20:34O kaip skaiciuoja kada jie priklauso ,o kada ne |
|
| |
|
Svečias |
#42016-06-29 20:47Labai butu teisinga. Tik uz |
|
| |
|
Svečias |
#52016-06-29 20:50Nes kiekvienas vaikas turi gauti savo pinigus.ir nesvarbu ar isai auga daugevaikej seimoje ar ne. |
|
| |
|
Svečias |
#6 Re: As2016-06-29 21:19Ima praejusiu metu visas pajamas iejusias padalina is 12men. Ir is seimos nariu skaiciaus |
|
| |
|
Svečias |
#72016-06-30 05:01Visi vaikai vienodai turi teise gauti savo pinigus. Neturetu buti skirstymu. |
|
| |
|
Svečias |
#82016-06-30 05:36Senai buvo laikas. Visose ishsivysciusiose salyse taip yra, vaiku pinigai priklauso kiekvienam vaikui. Maza to kad Lietuva kapeikas moka, uz ta pasalpa net pampersu pakelis didesnis neiseis, tai dar ir ziuri kad neduok Dieve nevyrsitu pajamos viena eura.... Geda!!!!!!! Jokios pagalbos seimoms auginanciom vaikus. Greitai Lietuva isnyks, kadangi jaunos seimos ir toliau vaziuos i uzsieni ir vez su savim vaikus kurie beje ir yra Lietuvos ateitis. Tos seimos mokes mokescius kitai saliai, tie vaikai tarnaus kitai shaliai, kada pagaliau valdzia supras, tikuosi ne tada kai bus jau pervelu |
|
| |
|
Svečias |
#92016-06-30 05:45Nes pati turiu mazu vaiku |
|
| |
|
Svečias |
#102016-06-30 08:02pasirasiau sia peticija todel kad gavus uz dukra teko po metu grazinti.ir daug kam sitaip nutiko. |
|
| |
|
Svečias |
#112016-06-30 10:44Pasirasiau peticija todel kad ir taip uz viska reikia moketi o valdzia net vaikams pinigu nenori moketi tik kainas didinti |
|
| |
|
Svečias |
#122016-06-30 10:52Kadangi auginu 2 vaikučius, gyvename nuomojamame bute todėl sunku išsiversti... |
|
| |
|
Aš |
#13 Re:2016-06-30 10:53pritariu jums |
|
| |
|
as |
#142016-06-30 14:51privalo vaikai gauti pinigus juk gaudavo ir krize praejo ir juos negrazino |
|
| |
|
Svečias |
#152016-06-30 19:11Aš už kad vaikučiai gautų pinigėlius. |
|
| |
|
Marija Norvilaitė Šios peticijos autorius |
#162016-06-30 19:37Reikia netyleti, viliuosi kad si peticija pasieks valdzios ausis, nes tai labai jautri beda del kurios jau daug vaiku nukentejo.... dar seimunai kraipo galvas kaip ce gimstamumas mazeja, kai tokios skurdzios pajamos apie didesni gimstamuma tik pasvajoti jiems.... |
|
| |
|
Svečias |
#17 Gintare2016-07-01 06:56Tikrai turetu buti skirti visiems vaikams..juk vaikai tai vienodi nesvarbu kokioje aolinkoje gyvena... tai manau kad visiems turi buti skirti pinigai |
|
| |
|
Svečias |
#192016-07-07 21:46Liudna lietuvoj yra |
|
| |
|
Svečias |
#202016-10-21 04:00manau taip geriau bus |
|
| |
|
Pokyčiai neįvyksta išliekant tyliems.
Šios paticijos autorius nepakluso ir ėmėsi veiksmų. Ar jūs pasielgsite taip pat?
Kitos peticijos, kurios galėtų jus sudominti
Mes suteikiame nemokamą elektroninių peticijų talpinimą. Kurkite profesinalias elektronines peticijas naudodamiesi mūsų efektyviomis paslaugomis. Mūsų peticijos yra kiekvieną dieną minimos žiniasklaidoje, todėl peticijų kūrimas yra puikus būdas atkreipti visuomenės ir sprendimus priimančių pareigūnų dėmesį.