Dėl pamokų laiko Vilniaus gimnazijose nekeitimo

Susisiekti su peticijos autoriumi

Ši diskusijų tema buvo automatiškai sukurta peticijos Dėl pamokų laiko Vilniaus gimnazijose nekeitimo.


Svečias

#151

2014-05-16 13:06

Geriau reiktu pagalvot apie rytines ir popietines grupes Vilniaus miesto Gimnazijose,bei progimnazijose. o rytinio laiko keitimas akivaizdziai nenaudingas visiems.
Kora
Svečias

#152 Re:

2014-08-03 07:46

#2: -

Jei as buciau seime, pamokas padaryciau nuo 3 valandos. Ir nuimciau chemija, fizika, palikciau tik biologijos ir matematikos pagrindus, kam kapstytis taip giliai? Membrana, ziuzeliai ir kitokios nesamones. Ne chirurgai busim. To vistiek jokiam darbe nereikes, o jei reikes tai aukstojoj ismoks kas nores. Nes maziems vaikams tikrai tokie dalykai per sunkus ir nereikia to niekam. Per diena butu kokios 5 pamokos. Vaikus per daug apkrauna mokykloje, po stogai ir vaziuoja is streso. Todel savo vaikui skirciau namu mokyma be to mokykloj labai nesaugu. Been there done that.


Svečias

#153 gimnazistas

2014-08-18 08:59

daugumą veža tėvai arba kaimynai i mokykla. atsižvelkite i tai.

 


Svečias

#154

2014-08-25 06:32

Pagrindinis argumentas tas, kad išvengtume spūsčių rytinio piko metu, tačiau susidarys dar didesnės spūstys vakarinio piko metu, nes mokiniai namo grįžinės panašiu laiku kaip tėvai, todėl galima daryti išvadą: mažesnės spūstys ryte, didesnės vakare.

Svečias

#155

2014-08-27 19:56

Labai nepatenkinta pamoku laiko keitimu! Noriu kad gryztu sena tvarka.
tavotėvasble

#156

2014-08-27 21:12

Nu čia yra tiesiog nuoširdžiai pizdec, nepykit už leksiką. Apie tūsofkes dvyliktoj klasėj pamiršau ir susitaikiau su tuo, bet dar, kad ir veiklos, kuri padėtų mano karjerai nespėsiu nuveikt, tai labai liūdna. Gėda. 


Svečias

#157

2014-08-28 08:08

Nepritariu tam dėl daugelio priežasčių. Popamokinė veikla, namų darbai ir t.t..

Svečias

#158

2014-08-28 12:23

Šis sprendimas dėl pamokų laiko sugadina beveik visiems moksleiviams bei jų tėvams jų planus bei darbo dienas.

Svečias

#159

2014-08-28 12:51

Dabar eisiu į 12 klasę, man tris dienas per savaitę yra 8 pamokos, tai reiškias, kad tris dienas aš grįšiu namo apie 6h. Grįžti namo pavalgai ir vėl sėdi prie pamokų?? Šiais metais galiu pamiršti visokius būrelius, laisvą laiką bei korepetitorius :)


Svečias

#160

2014-08-28 13:22

Tebunie tos pamokos prasides veliau. Aisku, jog mokiniams bus lengviau keltis ir jie bus labiau issimiegoje. Bet, mano manymu, jei pamokos prasides veliau, visi vaikai ipras eiti miegoti veliau. To pasekmes gali buti:
1) vaikai prades ziureti visus filmus su tam tikrais apribojimais (N-14, S) (aisku, jie gal ir dabar ziuri, ir pan. bet su pavelintomis pamokomis tai bus kaip ir skatinama)
2)pasikeis miegojimo ritmas
3)tevai, kurie pradeda darba astunta valanda ryte ir tuo paciu nuvezdavo vaikus i mokykla, nes su viesuoju transportu pasiekti mokymosi istaiga yra gana sudetinga, vis tiek ves vaikus astuntai valandai. Tad pastarieji tiesiog tures viena valanda nieko neveikimo, o spusciu problemos tai neispres.

veliau pasibaigusios pamokos (pvz., astunta pamoka baigsis 16:30) tures itakos popamokinem veiklom, i jas susirinks maziau mokiniu. veliau prasidesiantys uzsiemimai, akivaizdziai baigsis veliau, tad mokiniai tures maziau laiko namu darbu atlikimui (juk jie turetu buti motyvuoti mokytis ir atlikti paskirtas uzduotis), laisvalaikiui (poilsis irgi reikalingas tam, kad zmones nepakliutu i rutina). Jei moksleiviams reikes rinktis tarp laisvo laiko arba namu darbu, manau, jog yra akivaizdu kam bus suteikta pirmenybe. Paskutinis dalykas, kuri noreciau pamineti, yra tas, jog ±17valanda prasideda vakarinis pikas gatvese. Taciau manau, jog jis bus didesnis, jei prisides ir mokiniu paemimai is mokyklu, vyresniuju klasiu mokiniu vazinejimai namo su nuosavais automobilais.

Šį pranešimą pašalino jo autorius (Show details)

2014-08-28 13:58



Svečias

#162

2014-08-28 14:00

Pakeitimas pakenks įprastam gyvenimo ritmui.

Svečias

#163

2014-08-28 14:41

Nesamonė

Svečias

#164

2014-08-29 10:23

Argi jus nesuprantat?? Juk dauguma moksleivių turi po pomokinęs veiklas , juk kaikurie iš jų , įskaitant ir mane turi atsisakyti jų ? Ar jus turite proto ? Jus taip darot nes norit išvengti "ale kamščiu " bet juk kokia prasmė ? Kamščiai visada buvo , yra ir bus. Visiškai nepagalvojot apie tuos žmonės kurie atsisako savo mėgstamu veiklų , nes jų laikas keičiasi ir grįžt namo velai tikrai nesinori. Juk šalyje tiek pedofilu , narkomanų, vagių . Išvis padarėt visiška nesamonę atsiprašant.

Svečias

#165

2014-08-29 13:26

pamokos ir taip vėlai pasibaigia nesinori mokykloj sedėt iki 15:35

Svečias

#166

2014-08-29 18:12

Pritariu turi būti nuo 8 pamokos, labai gerai taip kaip buvo
Ledi

#167 aš už

2014-08-29 20:41

O aš norėčiau, kad laikas būtų pakeistas... suovietmečiu pamokos prasidėdavo 9 ir visiems buvo lb. patogu.


Svečias

#168

2014-08-30 23:18

Nesamonė. Mane mama veždavo kaip ir sesę (pradinukę) ant aštuonių. Dabar man teks pačiai važiuot, nes nei vienas is tėvų negali nuvežti tokiu laiku, bet tai kad mes gyvename užmiestyje ir man ilgai ir nepatogiai autobusu važiuot ir keltis važiuojant ant devynių reikėtų vis tiek tuo pačiu metu kaip mama vežtų ant aštuonių, nes autobusas ilgai važiuos. +labai norėjau šiemet lankyti kelis būrelius, bet panašu, kad neišeis nes per vėlu po to grįžti, o per vakarinį piką kelionė namo dar užsitęs. Be to tikriausiai teks iki vėlumos pasėdėt prie pamokų ruošimo, nes vėliau pradėsi-vėliau užbaigsi. Taip pat siais metais pakeiciau 2 užsienio kalbą ir jei pamokos baigsis taip vėlai, panašu, kad su korepetitore taip pat reikės atsisveikinti ir kapstytis pačiai. Aš prieš pamokų laiko pakeitimą. Nesinori žiemą tamsiai į mokyklą ateit ir tamsiai iš jos išeit.


Svečias

#169

2014-08-31 09:30

Mokiniai eidami į mokyklą nuo 8h ryto per septinas-aštuntas pamokas jau būna nedarbingi ir aptyngę, nes darbų būna tikrai daug. Mano manymu, jei mokiniai eis į mokyklą nuo 9h ryto, jie bus labiau pavargę, nespės nuetiti į popamokines veiklas ir manau, kad tai gali pakenkti ir mokinių pažymiams.

Svečias

#170

2014-08-31 09:37

Visiškai be logikos. Jei šeimoje (kaip mano) yra gimnazistė ir pradinukė. Jei tėvai veža į mokyklą, tai veža abu vaikus. Vyresnysis vaikas nukenčia, nes jį vis vien nuveš į mokylą aštuntai valandai. Be to, parodykit man biurus, kurie dirba nuo 9val. Visiška nesamonė. Aš prieš. + mokylose buvo vykdomi balsavimai ir daugiau nei pusė mokyklos pasisakė, kad nori, jog pamokos prasidėtų nuo 8h. Tai prašau tegul pasirodo šios nuostabios šalies demokratija, kuriems įdomi, reikalinga ir būtina visuomenės nuomonė.

Vilniaus Gyventojas

#171 .

2014-09-02 20:02

Esu prieš šią idėja, kadangi pas mus šeimoje yra gimnazistas ir ankščiau pamokos prasidėdavo 8:30 ir į molyklą važiuodavo kartu su tėvais. Gyvename mikrorajone vaikui 8km nuo mokyklos, transportas važiuoja kartą į valandą tai ryte su autobusu nuvažiuoti nespėja niekaip, po pamokų ta pati problema, autobuso reikia laukti 50min. O ką jau kalbėti apie sporto burelius ir įvairius užsiemimus po pamokų. Kas belieka šiuo atveju važiuoti su tėveliais kartu ir visą valandą laukti mokykloje. Visiškai nesuprantu kur ir į ką buvo žiurėtą keičiant pamokų laiką... Iš pat ryto kamščiai keliuose išliko tokie patys po ilgos darbo dienos irgi kamščiai... Kategoriškai esu prieš pamokų laiko keitimą ir tikėkimes būsiu išgirstas!!!


Svečias

#172 Re:

2015-06-04 20:22

#90: -  

 D