Dėl mokinių maitinimo organizavimo Vilkaviškio rajono mokyklose

 

 Kreipimasis į Vilkaviškio rajono savivaldybės merą Algirdą Neiberką dėl moksleivių maitinimo organizavimo Vilkaviškio rajono mokyklose

 

 

  Šiuo metu Vilkaviškio rajono mokyklose vaikams tiekiamas maistas yra galimai nekokybiškas ir neskanus, todėl vaikai nenori jo valgyti, didelė dalis jo išmetama, kartu išmetant ir mūsų pinigus. Mes, vaikų sveikata susirūpinę tėvai, pastebėjome tokias problemas (trūkumus):  

  •  Vaikai gauna mažai šviežių daržovių ir vaisių, kuriuos būtų galima pirkti iš vietos ūkininkų.
  •  Kai kuriose mokyklose  gamintojai atsisakė paskelbti valgiaraščius mokyklų interneto puslapiuose, kad tėvai galėtų su jais susipažinti.
  •  Vaikai nuolat skundžiasi, kad maistas yra neskanus, todėl nenori jo valgyti ir geriau bėga į parduotuvę.  

Pasirašiusieji prašo atkreipti dėmesį į moksleivių maitinimo kokybę ir sudaryti sąlygas didesnei konkurencijai, suskaidyti moksleivių maitinimo konkursą į smulkesnes dalis, kad galėtų dalyvauti daugiau įmonių, kurios galėtų konkuruoti su nuolat vaikų maitinimo konkursą Vilkaviškio rajone laiminčia viena įmone, pateikti kokybiškesnį ir skanesnį maistą.  

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas, aš patvirtinu Izabelė perduoti mano parašą tiems, kas turi galią spręsti šią problemą.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...

Facebook