Didiname algas atsižvelgiant į kainas arba atsisakome euro!

Esantys paprasti piliečiai, gaunantys Lietuvos valstybės nustatytą minimalią algą, žinome, jog kuo toliau - tuo absurdiškiau mūsų valdžia "nepastebimai" bando padidinti kainas, kai tuo tarpu apie algų kėlimą bijo kalbėti, anot jų "šiandien finansinių galimybių" to padaryti nėra. 

 

Tuomet paskaičiuokime ir mes! 

http://www.delfi.lt/pilietis/naujienos/skaitytojas-uzfiksavo-kaip-keitesi-kainos-po-euro-ivedimo.d?id=69516618

Maistas kainuoja kone trigubai brangiau negu kainavo litų valiuotoje, o kur dar komunaliniai mokesčiai. Paskolų grąžinimai, kadangi be jų mes turbūt ir neturėtumėm už ką valgyti nusipirkti.

Ankščiau už 10 litų galėjai nusipirkti pavalgyti savaitei, dabar už 10€ vienai dienai, galvojate, jog mes to nematome?

 

O kaip gyventi studentams? Reikia sumokėti už mokslus, pavalgyti bei už nuomą sumokėti. Manote išlaikys tėvai? Žinoma, kiekvienas normalus tėvas norėtų padėti savo atžalai, bet iškyla klausimas, KAIP? Kaip jam padėti, kai nėra net tėvams už ką nusišluostyti užpakalio?

Sakote reikia kelti reikalavimus į aukštasias mokyklas? Kaip jaunas pilietis gali galvoti apie išsilavinimą, kai yra susirūpinęs savo šeimos gerove, kaip aprūpinti savo šeimą. Turbūt kiekvienas supranta, kad tokie sprendimai tik stumia lietuvius iš Lietuvos. Viskas ką mes galime sau leisti, tai sumokėti mokesčius ir pavalgyti šiai dienai.

Sakote nėra iš ko kelti algų? Jūs galvojate, kad jeigu mus darote "ubagais", tai mes užmerksim akis ir leisim, kad iš mūsų tyčiuotųsi kaip iš avių bandos? 

 

Mes, žemiau pasirašiusieji, manome, jog jeigu padidinsite algas atsižvelgdami į normalaus Lietuvos piliečio išlaidas, kurios šiuo metu neapima jo norų, tik būtiniausius išgyvenimo poreikius - sumažės vagysčių, smurto, negatyvių emocijų vyriausybės atžvilgiu. Suaktyvės Lietuvos rinkos optimizmas. Galimas variantas, jog nežymiai pradės kilti Lietuvos populiacija. 

 

 
Facebook