Deginti biurokratus
Biurokratija tai valstybės vėžys. Išvirkime juos. Siūlome:
1. Sudeginti biurokratus ir šilumą panaudoti butų šildymui;
2. Vietoj neracionalių ir brangių informacinių IT sistemų sukurti vieną valstybinį kompiuterinį žaidimą (pirmo asmens šaudyklė, kurioje galėtum žudyti biurokratus įvairiais būdais; pvz. sprogdinti, deginti, kankinti, prievartauti - ir tada nužudyti ir pan.);
3. Įvesti biurokratų infrastruktūros mokestį. 10% proc. nuo atlyginimo biurokratas turi pervesti biokuro katilinių eksploatacijos reikmėms padengti.
4. Viešinti deginimo ir pelenų barstymo procedūras.
5. Kastruoti ir vakcinuoti, kad neplistų.
6. Deginimo dieną paskelbti laisvadieniu.
Pokyčiams reikia ugnies ir aukų.
Tavo idėjinis Lyderis - esi Tu pats.
Susisiekti su autoriumi
Redaguokite savo parašus
Ar jūs negavote patvirtinimo laiško, arba norite ištrinti savo parašą?
Redaguokite savo parašusDalinkitės šia peticija
Padėkite šiai peticijai gauti daugiau parašų.
Sumokėta reklama
| Prisijunkite norėdami valdyti šią peticiją. |
Pokyčiai neįvyksta išliekant tyliems.
Šios paticijos autorius nepakluso ir ėmėsi veiksmų. Ar jūs pasielgsite taip pat?
Kitos peticijos, kurios galėtų jus sudominti
Mes suteikiame nemokamą elektroninių peticijų talpinimą. Kurkite profesinalias elektronines peticijas naudodamiesi mūsų efektyviomis paslaugomis. Mūsų peticijos yra kiekvieną dieną minimos žiniasklaidoje, todėl peticijų kūrimas yra puikus būdas atkreipti visuomenės ir sprendimus priimančių pareigūnų dėmesį.