UŽ lėšų skyrimą mašalams naikinti Druskininkų savivaldybėje

Susisiekti su peticijos autoriumi

PETICIJOS REZULTATAS - mašalų naikinimo programa atnaujinama

2016-05-04 08:33:30

Gerbiami peticijos rėmėjai,

Dėkoju visiems pasirašiusiems peticiją. Rezultatas - akivaizdus, programa bus anaujinta jau netrukus. Tiesa, rezultatas (mašalų sumažėjimas) bus pasiektas ne pirmais ir, galbūt, net ne antrais metais. Tačiau piliečių aktyvumas - verčia valdžią veikti!

Skaitykite daugiau:

http://kurortoradijas.lt/86-kitos-naujienos/1322-kovai-su-kraujasiurbiais-masalais-pasiruosta

Pagarbiai,

Vilius Semeška

Druskininkų sav. Tarybos narys


Vilius SEMEŠKA

Įvyko Peticijų komisijos posėdis

2015-07-29 19:11:08

 Na štai, peticija apsvarstyta, o sprendimas atnaujinti programą nepriimtas. Kamuolys spiriamas į Vyriausybės vartus jau ne vienerius metus iš eilės, o vartininko net nėra, vartų tinklas suplyšęs. Padėkite patys sau, atsako centrinė socialdemokratų valdžia vietiniai socialdemokratų valdžiai. Peticiją pasirašiusieji reikalavo savivaldybės imti iniciatyvą į savo rankas ir spręsti problemą skiriant finansavimą, tačiau problemą nuspirta į tolyn nuo savo vartų. Resursų problemai spręsti tikrai yra, bet noro, panašu, ne.  

Savivaldybės informacija:  http://www.druskininkai.lt/go.php/lit/Peticiju-komisija-svarste-ir-siulo-kreiptis-i-Vyriausybe-del-upiniu-masalu-naikinimo-programos-finansavimo-/1638

Vilius Semeška

 


Vilius SEMEŠKA

Išplėstinis Peticijų komisijos posėdis vyks 2015 m. liepos 29 d. 10.00 val.

2015-07-14 15:52:02

Labas vakaras,

Džiugina tai, kad Druskininkų savivaldybės Peticijų komisija (po pirmo posėdžio) pripažino kreipimąsi „Dėl upinių mašalų naikinimo“ peticija, su beveik 1300 parašų. Išplėstinis Peticijų komisijos posėdis vyks 2015 m. liepos 29 d. 10.00 val., adresu Vilniaus al.18, Druskininkuose. Kviečiu dalyvauti.

http://www.druskininkai.lt/go.php/lit/Druskininku-savivaldybes-peticiju-komisijos-informacija/1612

Vilius Semeška


Vilius SEMEŠKA

Peticijų komisijos posėdis

2015-07-07 15:28:36

Informuoju, kad Peticijų komisijos posėdis vyks liepos 10 dieną, 10 val., kuriame bus sprendžiama ar kreipimąsi pripažinti peticija ir problema bus nagrinėjama iš esmės savivaldybės tarybos posėdyje. 

Vilius Semeška


Vilius SEMEŠKA

Druskininkų valdžios atsakas - lauksime ir veiksmų

2015-06-18 17:13:57

Labas vakaras,

Straipsnyje didelės valdžios vyrų nuotraukos, o maža upinių mašalų naikinimo programos finansavimo problema neišsprendžiama, ar bus kaltinama tik opozicija, kad pinigų nėra? Peticijos įstatymu įteisinta piliečių teisė pavadinama provokacija - atskleidžia vietos valdžios demokratijos suvokimą.

 Šimtai tūkstančių litų iššvaistyta savivaldybės UAB‘o finansuojant neteisėtai leidžiamą propagandinį leidinį (dabar jau jis privatus – dalinamas toliau nemokamai), taip vadinamas „pagalvės“ mokestis padidintas nuo 2 Lt iki 1€, o pinigų nėra?

Nuoroda į Druskininkų savivaldybės valdžios straipsnį:  

http://www.manodruskininkai.lt/2015/06/18/nuo-masalu-kencia-visi-spresti-privalo-tik-druskininkai/

Žemiau lentelėje pateikiama preparato kaina užsienyje - 1 galonas maždaug 4 litrai, plius atvežimas, išmuitinimas ir PVM. Neaišku– iš kur tos šimtatūkstantinės sumos, na nebent pridėjus didelius „otkatus“?

Pagarbiai,

 

Vilius Semeška

 


Vilius SEMEŠKA

Peticija įteikta

2015-06-15 10:27:39

Laba diena,

30 puslapių el.parašų atspausdinta ir kartu su prašymu įteikta Druskininkų savivaldybės administracijai. Dėkoju visiems neabejingiems šiai problemai, kuri turi būti išspręsta.

Apie peticijos svarstymo eigą ir priimtus sprendimus - informuosiu.

Pagarbiai,

 

Vilius Semeška


Vilius SEMEŠKA

Peticija žiniasklaidoje

2015-06-11 09:50:46

Lietuvos žiniasklaida atkreipė dėmesį į šią mūsų peticiją.  

"Ekologijos instituto Entomologijos laboratorijos vyresnioji mokslo darbuotoja Rasa Bernotienė LŽ teigė, kad šiemet upinių mašalų populiacija pasiekė 2008 metų lygį. Jei nebus imtasi priemonių lervoms naikinti, jau kitąmet jų bus dar daugiau - per vienus metus jų išnaikinti nepavyks. „Po keletą metų trukusios mašalų naikinimo programos jų buvo beveik nelikę - pasitaikydavo tik pavieniai atvejai - gausumas buvo sumažėjęs daugiau kaip 100 kartų", - priminė mokslininkė. Pasak R. Bernotienės, labai didelę įtaką upinių mašalų gausai turi orai. Pernai, kai birželis buvo vėsus ir lietingas, sąlygos mašalams veistis buvo blogos, o šiemet, kai nusistovėjo sausi ir šilti orai, jos yra itin palankios."- rašo lzinios.lt

 

Nuorodos į straipsnius:

http://lzinios.lt/lzinios/Gimtasis-krastas/kovai-su-masalais-pasitelkta-net-peticija/203530

http://druskininkunaujienos.blogspot.com/2015/06/patepimas-i-poilsiautojus.html

Pagarbiai,

Vilius Semeška

 

 

 


Vilius SEMEŠKA

Apie problemą ir peticiją "UŽ lėšų skyrimą mašalams naikinti" informuoja delfi.lt.

2015-06-08 14:09:56

Pirmąjį birželio savaitgalį druskininkiečių ir gausiai į kurortą suvažiavusių svečių laukė staigmena – įkyrūs kraujasiurbių upinių mašalų debesys. Beveik tokie kaip XX a. pabaigoje, kai nuo jų kentėjo visa Dzūkija. Neapsikentę druskininkiečiai puolė pasirašinėti peticiją, kurioje reikalaujama skirti Druskininkų savivaldybės biudžeto lėšų anksčiau vykdytai, bet prieš 3 metus nutrauktai upinių mašalų naikinimo programai pratęsti.

http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/poilsiaujancius-druskininkuose-uzklupo-didziule-beda.d?id=68187280#ixzz3cTmqoDGs


Vilius SEMEŠKADalinkitės šia peticija

Padėkite šiai peticijai gauti daugiau parašų.

Kaip skleisti peticiją?

  • Pasidalinkite peticija savo Facebook sienoje ir grupėse, kurios susijusios su šios peticijos tema.
  • Susisiekite su savo draugais.
    1. Parašykite žinutę, kurioje paaiškinate kodėl pasirašote po šia peticija, kadangi žmonės dažniau pasirašys po šia peticija suprasdami kokia svarbi ši tema.
    2. Kopijuokite ir įklijuokite peticijos internetines svetaines savo žinutėje.
    3. Siųskite žinutę el. paštu, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram ir LinkedIn.Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...

Facebook