Dėl pažangaus Pagalbinio apvaisinimo įstatymo

Quoted post


Svečias

#136

2016-07-02 19:49

126 to 128. Klausdamas studentų jūs prašokate mano manymu patį svarbiausią klausimą, ar mes turim teisę spręsti kuris žmogus gali gyventi ,o kurio gyvenimas ,mūsų manymu, bus nieko vertas. Paklauskite jų apie pažįstamus žmones, ar jie norėtų spręsti kam iš jų gyventi o kam ne? Ar jie mano, kad turi tokią teisę. Jei taip, tada ko gero viskas tvarkoj ir su jų atsakymais, tokiu atveju ir aš galvočiau taip pat, geriau sveikas nei luošas. Šiaip tai čia kaip paklausi taip atsakymą ir gausi. Tačiau aš manau, kad mes neturim tokios teisės. Kita vertus nemanau, kad ten būtų išmesti tik tie žmonės kurie ateityje galėtų  gimti su galūnėmis  ne tose vietose. Mokslas gali vystyti į visas puses, manau, kad bažnyčia ir šiaip moralės žmonės yra geri etikos sargai, kad mokslas nenusivažiuotų. Pamatysit, jei šis įstatymas bus galutinai priimtas, nieks dėl to nenukentės nei mokslo progresas kuris tiesiog pasuks morališkai priimtinesniu keliu, nei nevaisingos moterys, kurios dabar perdėtai yra gąsdinamos. Tai jau seniai yra ne tik mokslas, bet ir verslas, o verslas visada linkęs prisitaikyti prie užduotų sąlygų, aišku, yra natūralu, kad jis nori gauti kuo palankesnes salygas ir dėl jų dabar kovoja. Ačiū. Malonu diskutuoti su mąstančiais žmonėmis.

Replies


Svečias

#138 Re:

2016-07-02 20:45:54

#136: -  

 Smagu, kad bent dalinai sutinkate su pateiktais argumentais. Jeigu jums tikrai tektu susidurti su sia problema paciai, tai esu isitikines, kad noretumete sveiko vaiko, o ne buti nezinomybeje ir laukti, kas cia bus. Dabar prienataline diagnostika yra puikiai pazengusi, nesciosioms moterims nustatomos vaisiaus genetines ligos pakankamai anksti. Pavyzdziui, nustacius Dauno liga, dauguma (80-90%) siekia persileidimo. Idomu, kaip pasielgtumete jus? Ne pasakose, o realioje situacijoje? Realybeje? Tokios moterys (seimos) visiskai nesijaucia Dievais, o mano darancios teisingai.

Deja, mieloji, butent priimtas istatymas yra verslui priimtinesnis. Siulymas saldyti kiausialastes dar labiau sumazina sekmes tikimybe. Taigi, tokia situacija issaukia daznesnes stimuliacijas  (daznesnes proceduras) bei didesnes valstybes kompensacijas. Beje, del blogesniu rezultatu kiausiasciu nesaldo ne vienoje Europos salyje, galbut, iskyrus Malta. Juk musu gygytojai-ginekologai dalyvauja pasauliniuose kongresuose, jie zino (ir as taip pat) situacija pasaulyje. Gal verta naudotis ne Maltos patirtimi? Gydytojai-apsimeteliai (ne profesonalai) teigia ivairias tiesas. Taigi, pasidomekite, kokios srities gydytojas ka teigia. Dauguma studentu neskatinti pasiraso sia peticija, supranta jos priestaeravimus. Ten ir daugiau nesamoniu, kuriu neminesiu. Ir bendrai, jis pasmerktas buti atsauktas kaip priestaraujantis konstitucijai, nes atima zonems teise i geros gydimo praktikos gavima, bent pasirinkti gydymo proceduras. Valio! Pagaliau Italai islygino: 1:1!!!! Taip juk jau atsitiko kitose salyse. 

Iki, jeigu dar noresite pabendrauti, tada tikrai pakeisite nuomone, atsiversite, turbut reiks parasyti el. pasta....

Sekmes!!!

Gyd.