Dėl pilietinio lygiateisiškumo Seimo rinkimuose
Quoted post
Svečias |
#32015-06-12 03:43Norėtume...Bet greičiausiai vėl būsime tradiciškai, kaip dabar jau tapo labai patogu mūsų valdžiai, įvardinti rusų agentais ir visas mūsų pilietiškumas ir noras gyventi Lietuvoje pagal LR Konstituciją ir kitus demokratijai ir piliečių lygiateisiškumui tarnaujančius įstatymus, tuo ir pasibaigs...Reikalavome teismų reformos, prisiekusiųjų teismo, tarėjų institucijos, renkamų aukščiausių teisėsaugos atstovų, tikros, o ne imitacinės savivaldos, renkamų seniūnų, tautos referendumais sprendžiamų strateginių valstybės klausimų progresinių ir brangaus turto mokesčių ir ką turime... Toliau sėkmingai oligarchų valdomą valstybę, akivaizdžiai didėjančią socialinę atskirtį, didėjantį svaigalų vartojimą ir moralinę degradaciją, panieką, spaudimą ir susidorojimus su pilietiškai, demokratiškai, mąstančiais ir veikiančiais iš idėjos, be materialinio atlygio , pritaikant įvairias spaudimo ir bauginimo priemones, verčiant emigruoti, nutilti, arba baigti savo gyvenimą savižudybe, be abejo , pastoviai aidinčius (kaip kokių valstybės priešų) paklausomus mūsų mobilių telefonų pokalbius ir t.t....Betgi , esame tvirti nesustojam, nebijom ir vėl "Pabandom iš naujo", nors esam jau tik 2 milijonai ir mums jau nėra kur trauktis, už mūsų juk šeima, namai, gimtoji žemė ir Tėvynė . |
Replies
Svečias |
#4 Re:2015-06-12 04:47:44#3: - Taip, su visais komentaro teiginiais reikia sutikti ir su tuo, kad negalima sustoti, nusivilti, pasiduoti. Labai svarbus įvykis būtų partinių privilegijų panaikinimas valstybės valdyme. Teisė visuomenininkams dalyvauti seimo rinkimuose su savo sąrašais - tai reali galimybė esminiams sistemos pokyčiams. Galima būtų susiburti į visuomeninį komitetą (ar kitaip vadinamą) visiems norintiems komentare išvardintų pokyčių ir iškelti į Seimą tokius žmones, kurie juos Seime pasižadėtų įgyvendinti ir tai atliktų. Visi pasirašiusieji peticiją, taptume tokio rinkimų komiteto nariais. kuo daugiau būtų pasirašiusiųjų, tuo didesnė tikimybė pasiekti tikslą.
|
Kreipimasis į JAV prezidentą D.Trampą dėl piliečių persekiojimo už žodžio laisvę
„Šeimų Sąjūdžio“ peticija skirta palaikyti Vengrijai už jos ryžtą ginant savo Šeimas
Ar yra kas nors, ką norėtumėte pakeisti?
Pokyčiai neįvyksta išliekant tyliems. Šios paticijos autorius nepakluso ir ėmėsi veiksmų. Ar jūs pasielgsite taip pat? Pradėkite socialinį judėjimą sukurdami peticiją.
Pradėkite savo pačių peticijąKitos peticijos, kurios galėtų jus sudominti
Kreipimasis į JAV prezidentą D.Trampą dėl piliečių persekiojimo už žodžio laisvę
3526 Sukurta: 2025-02-14
Išsaugokime Šeškinės Ozą ir Cedrono slėnį - STANEVIČIAUS G. 1, VILNIUJE PAĖMIMO VISUOMENĖS POREIKIAMS (IŠPIRKIMO) IR JO PRITAIKYMO VIEŠAJAI ŽELDYNŲ FUNKCIJAI
865 Sukurta: 2025-06-07
Papildomas draugiškas gyvūnams paplūdimys Palangoje
111 Sukurta: 2025-08-19
Nesutinkame ,perkėlimui Sirijos pabėgėlių į Girionių gyvenvietę!
42 Sukurta: 2025-08-01
lesu svaistymo sarasas, deklaracija
20 Sukurta: 2024-12-26
Peticija dėl Ryčio ūsų grąžinimo
14 Sukurta: 2024-10-03
neteisetas NT mokestis #Boikotas
12 Sukurta: 2025-05-23
Bring back Belfort
10 Sukurta: 2025-02-23
REIKALAVIMAS SEIMO nariams del kreipimosi i KT dėl NT mokesciu
8 Sukurta: 2025-06-09
Reikalavimas del valstybines zemes atlaisvinimo
7 Sukurta: 2025-07-01
neteisetai sudubliuotu sklypu istorija
7 Sukurta: 2025-05-14
Viesas Kreipimasis i SIGNATARUS
7 Sukurta: 2025-03-25
Dėl galimai neteisėto daugiabučio remonto finansavimo, KAUNE
5 Sukurta: 2025-07-31
Dėl valstybinės automobilių nuomos įmonės įsteigimo Kaune.
5 Sukurta: 2025-06-26
Padeka Eduardui Vaitkui uz pasakyta tiesa
5 Sukurta: 2025-05-16
DEKLARACIJA del ASMENS LANDSBERGIS VYTAUTAS paskelbimo PERSONA NON GRATA
5 Sukurta: 2025-03-17
visada prisiminkite savo [gelbėtojus]
5 Sukurta: 2025-01-28
Gelbėkime Šeškinės ozą - stabdykime Šiaurinės gatvės darbus
4405 Sukurta: 2020-12-07
PANAIKINKITE TARPINIUS EGZAMINUS!!
10 Sukurta: 2024-03-14
DEKLARACIJA del ASMENS GRYBAUSKAITE DALIA paskelbimo PERSONA NON GRATA
5 Sukurta: 2023-08-22