KREIPIMASIS VARDAN LIETUVOS!


Svečias

/ #123 Re: Re:

2015-02-20 06:13

#118: nekenčiu fašistų ir separatistų - Re:  

 Ponas aš irgi nekenčiu fašistų , separatistų, tokių kaip Lietuvos valdžios elitas su prezidentę priešaky slepiančiu nuo Lietuvos Valstybės savo paeitį, nenorinčių pagal LR Konstitucija atlikti istorinio teisingumo atstatymo procesą , atlikti saviliustracija ir išslaidyti abejones.  Man okupantai buvo sovietinė Rusija, odabar ir putininė Rusija taip pat yra agresorius iir okupantas. Okupantas man yra dabartinis posovietinis Lietuvos valdžios elitas klasta ir apgaulę užgrobęs valdžią Lietuvoje ir antidemokratinių rinkimų dėka jau 25 metus niokojantys savo kraštą.  Okupantas man ir ES, kuri reikalauja ES sutarties įstatymo viršenybės prieš Lietuvos įstatymus Lietuvos teritorijoje. Aš nei už vienus nei už kitus . Aš nei baltasis nei raudonasis . Man okupantai ir putininė Rusija ir Europos Sąjunga, kadangi ir vieni ir kiti niekina Lietuvos suverenitetą ir nori daryti įtaką ar ne užgrobti Lietuvos teritoriją . Ar  tu dabar ką nors tu supratai. Jeigu mane pavadinai fašistu  ar separatistu tai atsiprašyk, nes įrodymų tų jokių neturi ir turėti negali. Aš gyvenu pagal LR Konstitucija- pagrindinį ir aukščiausią Tautos įstatymą. Kur tu matei , kad žmogus gyvenantys pagal galiojantį ir aukščiausią Tautos ir Piliečių įstatymą LR Konstitucija būtu fašistas ir separatistas.