Dėl Visuomeninio transliuotojo šališkumo

Susisiekti su peticijos autoriumi

Ši diskusijų tema buvo automatiškai sukurta peticijos Dėl Visuomeninio transliuotojo šališkumo.


Svečias

#51

2016-11-18 11:58

Nusibodo nekompetecija.

Svečias

#52

2016-11-18 12:01

Labai nemalonu klausytis nacionalinio transliuotojo, kuomet informacinio turinio laidos nukreiptos pries liaudies isrinktus valstybes tarnautojus. Gasdinimai , kad rusai puola praranda bet kokia prasme, nes valdzia puolama is vidaus pastoviai.

Svečias

#53

2016-11-18 12:11

Laikas peržiūrėti visuomeninio transliuotojo paskirti, kokiu pagrindu jis tapo asmeninis.

Svečias

#54

2016-11-18 12:33

Pritariu peticijos tekstui, pati stebėjau laidas ir esu pasipiktinusi tokia įžūlumo, patyčių sklaida. Žmogus, kuris neatstovauja visuomenės nuomonės, negali dirbti visuomeninėje TV.

Svečias

#55

2016-11-18 12:37

Dėl to, kad LRT Laidos paskutiniu metu tapo labai neobjektyvios, juntama nepagarba pašnekovui. Laidose trūksta pozityvumo.

Svečias

#56

2016-11-18 12:49

Tai nesuderinama su šiuolaikine demokratija.

Svečias

#57 Valstiečiai - nejuokinkit zmoniu su savo peticijomis

2016-11-18 13:22

Panasu, kad valstieciai pradejo savo "darbus", kurie labai toli nuo demokratines valstybes, laisvos ir nepriklausomos ziniasklaidos pricipu.

Nejuokinkit zmoniu su savo peticijomis, nes LRT, kol kas vienintele televizija, kuria apskritai dar galima ziureti ir kurioje dirba zurnalistai, o ne ju parodijos. O jei jusu pagrindine uzduotis "perimti" visuomenine televizija i savo rankas, tai gal ne sioje valstybeje rinkimuose dalyvavote? 

 


Svečias

#58

2016-11-18 13:25

Viskas labai gerai. Kai liaudis taps aktyvesnė ir suvoks, kad ir nuo mūsų pačių pozicijos daug kas priklauso, ims keistis ir mūsų valdžios požiūris į žmogų. Gal būt atsakingiau žiūrės ir seimo ir žiniasklaidos atstovai į savo pareigas.
AA

#59 Re: Re:

2016-11-18 13:27

#6: nu - Re:  

 Pirma išmok rašyt lietuviškai, o tik po to lysk į vieūumą.


Svečias

#60

2016-11-18 13:27

Pritariu tam, kad visuomeninio transliuotojo žurnalistai turi būti bešališki. Kaip, beje, ir bet kurie kiti žurnalistai, bet čia turbūt neįmanoma pas mus:)
nu

#61 Re: Re: Re:

2016-11-18 13:35

#59: AA - Re: Re:  

 Aš ir aiškiai parašiau , jai tamsta nesupranti tavo problemos

nu

#62 Re: Valstiečiai - nejuokinkit zmoniu su savo peticijomis

2016-11-18 13:40

#57: - Valstiečiai - nejuokinkit zmoniu su savo peticijomis 

 Iš kur tamsta ištraukei kad valstiečiai nori perimt visuomenine televizija?!!!Atsibus ir atsikvošėk žmogau ka kabi!;;Ar suvoki bent


Svečias

#63

2016-11-18 13:49

Kad LRT yra tik "visuomenine", bet ne VISUOMENINE pilnąja tiesiogione prasme kiekvienam turi būti aišku!

Svečias

#64

2016-11-18 13:57

Kad jau pastoviai,jei ju koncervatorius neisrinko,tai jau kitu partiju atstovus izeidineja,ne tik Jakilaitis,bet ir Miliute ta pati daro
nejuokinkit

#65 Re: Re: Valstiečiai - nejuokinkit zmoniu su savo peticijomis

2016-11-18 14:03

#62: nu - Re: Valstiečiai - nejuokinkit zmoniu su savo peticijomis 

 Deja, bet labai gerai suprantu, o tau su skaitymu tarp eiluciu ir teksto suvokimu tikrai prastai. 

O zodis, parasytas "kabutese"- absoliuti mistika.


Svečias

#66

2016-11-18 14:14

Todel, kad Jakelaičio ir kitų panašių laidų vedėjų šaiiškumas netelpa į jokias etikos normas

Svečias

#67

2016-11-18 14:14

todėl,kad visuomeninė TV senokai jau pavirto į kažkokio klano TV,kalbasi tik su tais pačiais žmonėmis,neįsileidžia kitų,pvz.,D.Kuolio,V.Radžvilo ir pan.,

Svečias

#68

2016-11-18 14:21

Aš jau ir anksčiau esu pastebėjęs televizijos laidose, kad E.Jakilaitis mano manymu, neadekvačiai elgiasi su pakviestais dalyviais televizijos laidose ir net gi su rinkėjų išrinktaisiais seimo nariais. Tuo aš dar kartą įsitikinau, kad jis ieško įvairiausių kabliukų ne tik prie paprastų žmonių, bet ir prie naujai išrinkto Seimo Pirmininko Man toks jo elgesys nepriimtinas. Žurnalistai gal būt ir gali ką nors kritikuoti, bet tam reikia turėti ir pagrindą.
Ra

#69

2016-11-18 14:30

Fui,  tik lietuviai bijo kritikos ir aštriu klausimu. Pasaulį netaip sudoroja politikus. Tikiuosi nesurinksit parasu!


Svečias

#70

2016-11-18 14:49

Kiekviena' karta',gri'zus mano,apmaudziai ziuriu,kaip LRT laidose eskaluojamos idejos,neturincios nieko bendro su lietuviskumu,patriotizmu,svietejiskumu.Si peticija,turi padeti is pagrindu' pakeisti nacionalines TV darba',kuri privalo buti tautos siekiu' ruporas pasauliui,Lietuvos zmonems,ypac jaunimui.Neturi likti vietos partinems pjautynems,kriminalinems kronikoms ir kt.pigaus pobudzio laidoms.LRT turi skleisti pasididziavima' savo salimi keliancias zinnias,propaguoti lietuviskasias vertybes!

Svečias

#71

2016-11-18 15:00

Nebeliko bešališkos žurnalistikos, bet kai tai nutinka su visuomeniniu transliuotoju - tai jau katastrofa. Praktiškai likome be neutralios žiniasklaidos. Kam tada iš vis šis visuomeninis transliuotojas reikalingas. Jis galutinai virto į UABą, beliko tik sudėlioti visus taškus ant "i".

Svečias

#72

2016-11-18 15:03

Vieši asmenys turėtų išlaikyti savo nuomonę objektyvią, nepaisant to, kad jie yra vieši ir nori reikšti savo mintis.

Svečias

#73

2016-11-18 15:30

Dažnai klausausi radijo ir televizijos kaidų.Tiesiog kelia pasipiktinimą peršamos nuomonės apie vieną partiją ar kandidatą.Jie dar stebisi ,kad žmonės balsuoja kitaip.Aš iš pricipo norių turėti savo nuomonę,ir norėčiau ,kad informacija būtu pateikta nešališkai.Perdauk įkyriai brukama prekė pigi.
dmn

#74 Mąstykit už ką pasirašote

2016-11-18 16:00

Ar jūs suprantate už ką pasirašote? Ar žinote bent jau, kas yra peticijos autorius? Už kokias vertybes jis pasisako? Komunistas gi, esantis VSD ataskaitoje, Paleckio draugas, "savi šaudė į savus". Come on, truputį pasukit galvas. Ar tik ne Karbauskio užsakymu, kurio stribai jau lankėsi LRT? Būtent jie ir nori Visuomeninę televiziją padaryti šališka, Pervyj Baltijskij. Skaitykit, domėkitės, mastykit, nes jei to nedarysit gali būti, kad vėl prieš savo valią keliausime traukiniais į vieną pusę.


Svečias

#75 ZINIAsklaida Tautai

2016-11-18 16:10

ziniasklaida turi  sviesti visuomene ir tarnauti Tautai,o ne landsbergiu gaujai.uzteks pilti vemalus i lietuviu galvas.