VAIKO PINIGAI - KIEKVIENAM ŠALIES VAIKUI

Susisiekti su peticijos autoriumi

Ši diskusijų tema buvo automatiškai sukurta peticijos VAIKO PINIGAI - KIEKVIENAM ŠALIES VAIKUI.


Svečias

#51

2015-03-17 06:45

Labai sunku dabar augti vaikus. Alga nedideli, o valstybe galvoja tik apie elektorata - pensininkus. Galvojame jei taip bus reiketu vaziuoti i uzsieni, bet mes nenorim

Svečias

#52

2015-03-17 07:56

KAT SEIMO SKRTU NEMOKAM MATINIMA

Svečias

#53

2015-03-17 08:01

KOL NESNIKA NEIKAS APIE SEIMAS KUR AUGINA VAIKSU O KURIOS SEIMOS GERIA GAUNA VAIKAMAS PARIMAS EISA LABAI SKAUDU IS ALYTAUS


Svečias

#54

2015-03-17 08:45

Gyvenu Vokietijoje ir visi cia gauna vaiku pinigus iki kol minimum 18 metu sueis. O jei vaikas studijoja,mokinasi toliau tai dar ilgiau gauna. Ir niekas neziuri kiek tu uzdirbi. Nes tie pinigai vaikams skirti. Tada ir negaila,kad ir kas menesi nauja gera drabuzi nupirkti, i kina leisti nueiti arba taupyti ateiciai vaiko,tarkim mokslams arba vairavimo teisem. 

abcdef

Svečias

#55

2015-03-17 09:19

Esu 3 vaikų mama,todėl man tai labai aktualus klausimas.

Svečias

#56

2015-03-17 09:25

Manau kad reikėtų mokėti visiems vienodai, ir kad tie pinigėliai eitų į atidarytas vaiko vardu sąskaitas, kad kai reikės eiti mokytis, būtų galima susimokėti už studijas. O dabar prisigimdo vaikų kad tik gautų pinigų ir prageria. Aš nekalbu apie mamas kurios stengiasi dėl vaikų ir tie už vaiką gauti pinigėliai yra kaip išganymas vaikui nupirkti kokį skanesnį kasnelį ar vitaminų... galiausiai jei vaikas gabus tai kaip paskatinimą, nupirkti vaikui kažkokį vaikui NAUDINGĄ DAIKTĄ.

Svečias

#57

2015-03-17 09:26

nes pati turiu vaiku

Svečias

#58 mama

2015-03-17 09:31

Auginam tris mokyklinio amžiaus vaikus.Abu su vyru dirbam,mokam mokesčius.Vaikai mokosi gerai,lanko užklasinę veiklą,už kurią reikia susimokėti.Jokių lengvatų,jokių privilegijų.Mažasis vis paklausia kodėl negali mokykloje maitintis taip ,kaip maitinasi remtini.Negali.Nes mes nepajėgus skirti tiek pinigų trims vaikams maitinimuisi mokykloje,nes nepajėgus pirkti naujus drabužius ,nepajėgus nuvažiuoti į kino filmą ir t.t.Sumokėjus mokeščius liekame su skatikais kišenėje.Absurdas.Nusivylimas.Nuovargis.Tik tiek.


Svečias

#59 Re: Re:

2015-03-17 09:34

#20: asss - Re:  

 čia niekas nekalba apie jus, cia kalba apie tuos asocialus kurie gauna ir net nesistengia vaikų labaui o tik prageria, yra pilna socialinės rizikos grupėje šeimos kurios gauna yvairias pašalpas bet stengiasi iš paskutiniųjų kad tie pinigėliai nueitų teisinga linkme ir kad jie pasitarnautu vaikų labui o ne TĖVŲ GERKLYTEI .

EDITA

#60 Re:

2015-03-17 09:40

#1: -  

 

PASAKYTA VISKAS APIE KA AS PATI GALVOJU!!!! PINIGAI KIEKVIENAM VAIKUI, O NE ISSKIRTINAI, TAI VAIKU PINIGELIAI, SKURDUS IR MENKI, BET VAIKU!!!!!#12

2015-03-16 11:39

 

Pinigai skirti VAIKAMS, kodel jie netenka teises ju gauti??? Gauna tik asocialus, tingintys dirbti ir gyvenantys is pasalpu, o normalios seimos negauna nei cento, jau gana, kad asocialai ir taip gauna daugybe kompensaciju, nemokama maitinima mokyklose ir t.t. Cia yra VAIKO ir tik VAIKO pinigai ir tegu moka juos visiems vaikams be isimties. Esu tik uz tai! Pati esu mama, auginu tris vaikucius ir is valstybes negauname visiskai nieko. Vaikams pinigeliai turi buti mokami kaip ir bet kurioje kitoje valstybeje neatsizvelgiant i tevu pajamas, sie pinigai ne TEVAMS, o VAIKAMS!


Svečias

#61

2015-03-17 09:53

Mano nuomone, kiekvienas vaikas turi gauti bent jau tuos menkus 52lt. iš kuriu netgi neužtenka už darželį sumokėti. O kur dar drabužėliai ir kiti reikalingai vaikui daiktai.

Svečias

#62

2015-03-17 10:18

Jei jau visiems viska grazina,tai tegul ir vaikam atiduoda tai,kas atimta.Jiems taip pat valgyti reikia ir rengtis,juolab,kad niekas nieko veltui neduoda.Kodel seimunai saves niekad nenusiskriaudzia pasididindami visokius priedus?Musu vaikai nusipelne oriai gyventi,ne pasalpomis misti.
mama

#63

2015-03-17 10:29

auginu tris vaikus, ir kai tik pradejau dirbti ir as man po keliu men parejo laiskas kad musu pajamos per dydeles ir turiu grazint per 600 lt. skaudi suma is vaiku yra atimama. 


Svečias

#64

2015-03-17 10:30

Kiekvienas vaikas turi gaut savo pinigelius,nesvarbu kiek uzdirba jo tevai.
mamyte

#65

2015-03-17 10:37

musu valstybe vis dar taupo maziausiu pilieciu saskaita, turetu but geda. visiskai sutinku su peticija, jei seimos pajamos nors euru didesnes,vaiko pinigu nematyt... absurdas


Svečias

#66

2015-03-17 10:37

Vaikai visi vienodai valgyti nori,tiek mažas tiek didelis.

Svečias

#67

2015-03-17 10:44

Nes ji man yra aktuali,kadangi pati auginu sūnų 5 metukų.

Svečias

#68

2015-03-17 10:52

Vienintelis valdžios skatinimas kurti šeimas ir jas gausinti yra žodinis, gaila, kad jokiomis lėšomis neprisideda. Bent minimali parama butų pradžia...

Svečias

#69

2015-03-17 11:23

Tai yra teisinga visų VAIKŲ atžvilgiu.

Svečias

#70 Re:

2015-03-17 12:05

#22: -  

 nenusisnekekit ,kad buvo tik iki triju. Mano mama tuos 52lt,gaudavo iki man suejo 24 metai,nes mokiausiu dieninem budama studente. Tai tikrai ne iki triju metu anksciau buvo mokami

rence

#71

2015-03-17 12:08

Aš taip pat pritrariu kad gražintu šious pinigėlius, juk vaikui rekalingi pinigai, tegul alkoholikams nebemoka jokiu pasalpu tai pinigėlių bus visiems, juk suaugęs žmogus gali dirbti ir išlaikyti save o neieškoti ten kažkoku pašalpu kad nepragyvena, o po pašalpos gavimo laukia parduotuvei su alaus bambalais argi čia teisybė, vaikus nuraše o alkoholikams pritaria čia nesamone, pagalvokit ka vaikai mato kai nueina į parduotuve o ten kazkokie asmenys meto pinigus iš pašalpos gavimo ir perka alkoholi. O paskui valdžia verkia, kad neturi pinigu, tai susimastykit, bet aisaku jie toliau mokes jiem pašalpas, o vaikai nieko negaus. juk čia Lietuvą, vaikai antroj ar tai tik trecioj vietoj, o kažkokie zmones kurie gali dirbti bet ne jie jau geriau gaus is valstybes pasalpa ir ja pragers ir valdzia i siuos zmoners ziuri pirmiau negu i vaikus.


Svečias

#72

2015-03-17 12:39

Kad rupi ne tik mano bet ir visi lietuvos vaikai.

Svečias

#73

2015-03-17 13:34

Nes šie pinigėliai yra skirti vaikui, jam reikia ir sauskelnių, kitiems mišinuko ir kitu pirmo būtinumo prekių. O jei mama vieniša augina mažyli? Mokesčiai, maistas ir t.t. Ka uz 40 % nuo algos gaudamas gali vaikui ir sau duoti? Ogi NIEKO!!! Tik kantriai ir vargingai atgyventi. Sakote " eik dirbti"? Auklei pinigus irgi reik mokėt...ir vaika augins svetimas žmogus? Tad reikia būtinai sugrąžinti prieškrizinės išmokas, nes tik taip mes nesužlugdys ir jaunu seimu, o tik skatinsime pradeti vaikučius :)

Svečias

#74

2015-03-17 13:36

auginu du vaikus ir nieko negauna vaikai.o dabar tie 52 lt bus 15 eu vaikui....visos kitos valstybes moka vaiku pinigus iki 18m.


Svečias

#75

2015-03-17 15:04

Turime 4 vaikus, bet nei už vieną, net patį mažiausią 9 mėnesių, negaunam jokių pinigėlių :( Tai ką kalbėti apie šeimas su vienu ar keliais vaikais, jei net daugiavaikių šeimų niekas neremia. Visai valstybė neskatina gimdyti vaikučių.