Už Kęstučio Kneziaus atstatydinimą iš objekto "Pušų terasos"

Sveiki,

Ši peticija apima tik visus dirbančiuosius statybos rangovus objekte "Pušų terasos". Taip pat šia peticija norima atkreipti Užsakovo UAB Timidus (MG Valda) vadovų dėmesį, kad esame labai nepatenkinti šio užsakovo pasirinktu statybos Valdytoju TAEM Group ir išskirtinai šios įmonės darbuotoju projektų vadovu Kęstučiu Kneziumi, kuris vadovauja šiame objekte. Manome, kad daugelis esate susidūrę su šio vadovo kenkėjiška veikla, prastu organizuotumu, po kurio seka tik kančios šiame objekte, kiekvienas jas patyrėte savaip.  Pradžiai, kad Valdytojas padarytų išvadas ir pradėtų elgtis pagarbiai su kiekvienu šio objekto rangovu, manome, kad užtektų K. Kneziaus atstatydinimo iš bet kokių pareigų šiame objekte. Ši peticija - tai nebūtinai rezultatas, bet signalas Timidus vadovams ir "Taem" direktoriams.  O šis signalas galbūt pavirs į kažkokius veiksmus ar minėtųjų vadovų apmąstymus, kad reikia keistis, kad daugiau taip negalima...

Tuo pačiu visi sužinosime įmonių skaičių, kurie nepatenkinti tuo kas dedasi šiame objekte :) Ši peticija nebus paviešinama MG Valdos ir Taem vadams, jeigu matysime, kad tokių rangovų yra tik mažuma :))


OR

Your email address will not be published on our site. However, the author of the petition will see all the information you provide on this form.

You will receive an email with a link to confirm your signature. Please check your inbox (and spam folder).
Facebook