Peticija dėl seimo leidimo atleisti nėščiąsias (perskaitykit iki galo!)

Seimas vėl pribalsavo. Pritarta siūlymui, kad darbdaviai galėtų atleisti nėščias moteris, kas dabar yra draudžiama. Parlamentarai siūlomus pakeitimus supranta kas kaip. Iniciatoriai sako norėję palengvinti tik darbe geriančių ar vagiliaujančių nėščiųjų atleidimą. Kritikai piktinasi, kad galutiniame pataisos variante likusi formuluotė tokia aptaki, kad bus galima atleisti ne tik nėščiąsias, bet visus dirbančius pagal terminuotą darbo sutartį. Kaip pasakė seimo narys Rimantas Jonas Dagys, "Nesant darbo sutarties žmonių valiai."

Mielos esamos ir būsimos mamytės, kreipiuosi į jus. Taip pat kreipiuosi ir į jų vyrus, kurie nori apginti savo mylimas moteris bei vaikus. 

Visos mamytės žino, kaip nelengva išauginti vaiką, ką jau kalbėti apie du ar tris. O mūsų valdžios atstovai tik dar labiau blogina situaciją. Dabar ne tik kad galima atleisti nėščias moteris (nors ir buvo sakoma, kad norima palengvinti tik darbe geriančių ar vagiliaujančių nėščiųjų atleidimą), tačiau visi puikiai žino, kokie yra darbdaviai (jie tikrai gali pasinaudoti šia situacija ir atleisti ne tik tekste minimas nėštukes), bet dar ir jų darbo vietas leista išlaikyti tik 4 mėnesius. Tai tik dar labiau apsunkina sprendimą kurti šeimą.

 

Nepasiduokim tokiai neteisybei ir pamėginkim ką nors padaryti. Jeigu nepavyks, bent jau žinosim, kad bandėm.

http://tv.lrytas.lt/?id=14610792131460844663

 

Apie tai jau buvo kalbėta ir anksčiau: 

http://www.nams.lt/page/news/dirbancioms-seimoms-kaledoms-kiaule-dovanu

 


Pasipiktinusi, pikta nėščioji    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją


ARBA

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus paskelbtas šiame tinklapyje. Tačiau peticijos autorius matys visą informaciją, kurią pateikėte šioje formoje.

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. To ensure you receive our emails, please add info@peticijos.com to your address book or safe senders list.
Facebook