Ernestas Petraitis 2019

Raginame paremti buvusį Kauno Senamiesčio progimnazijos anglu kalbos mokytoja ir mylinti tėva, sunkiuose LR prezidento rinkimuose. Kandidatas gimė vienoje iš tarybu socialistiniu respubliku, greičiausiai Lietuvoje, nors iš veido bruožu drasiai gali būti ir Kazachstanas, kažkur 1980-90 metais. Baigė jis anglu kalba, lyg kolegijoj, lyg VDU, esmės tai nekeičia. Šiuo metu darbuojasi LSMU gimnazijoje. Partinėje veikloje nedalyvauja. Kandidatas pasirengęs nutraukti brazauskinės-landzberginės chuntos valdyma ir atvesti Lietuva į sotesnį rytoju. Kandidatas yra ne tik geras specialistas, bet ir mylintis tėvas, jis, nepaisant sūnaus ar tai dukros gimimo, po kokiu metu sugebėjo ateiti į darba ir pademonstravo gera valia mokiniui išvesdamas 10, nors jis buvo vertas 8...

Kandidatas vadovaujasi vienintele fraze: ,, neprapi*skit visko top sporte".


Dievobaimingas pilietis    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją


ARBA

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus paskelbtas šiame tinklapyje. Tačiau peticijos autorius matys visą informaciją, kurią pateikėte šioje formoje.

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. To ensure you receive our emails, please add info@peticijos.com to your address book or safe senders list.
Facebook