Burtininkams televizijoje ir dienraščiuose sakau - NE.

Nors teigiama, kad Lietuva yra katalikiškas kraštas, tačiau Lietuvoje pradėjo klestėti burtininkavimai. Burtininkai ir raganos ne tik užsiima savo veikla, bet ir aktyviai ją reklamuoja. Kai kurie iš jų net dalina savo patarimus televizijos laidose. Akivaizdu, jog asmenims, kurie užsiima burtininkavimais, tokia veikla neša pelną. Tačiau, ar viską vertinsime tik pinigais? Žmonių, kurie buvo susiję su tokia veikla, gyvenimai ir liudijimai rodo, kad burtininkavimai nėra nekalta ir nežalinga veikla. Geriausiu atveju, aukos patiria tik finansinius nuostolius ir jaučiasi apgauti. Blogesniais atvejais, žmonės, įsitraukę į burtininkavimus, sunkiai suserga įvairiomis ligomis, ar net nusižudo. Siekiant ugdyti dorą Lietuvos jaunimą, besivadovaujantį krikščioniškomis vertybėmis, būtina įstatymiškai apriboti burtininkų veiklą.

 

Mes, pasirašiusieji šią peticiją, esame už tai, kad Lietuvoje burtininkai, raganos, astrologai, bei jų propaguojama veikla televizijoje bei populiariuose dienraščiuose, būtų nebereklamuojama ir įstatymiškai apribota.

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Adomas Ragauskas to hand over my signature to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. To ensure you receive our emails, please add info@peticijos.com to your address book or safe senders list.

Sumokėta reklama

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...

Facebook